Açıklaması duvar kagidi nasil yapistirilir Hakkında 5 Basit Tablolar

Infaz mimarilacak yüzeylerin, yatay ve amudi ölçülerine ihtiyacınız olacaktır. Yatay ve amudi ölçülerin çarpımı yüzeyin yerını verecektir. Duvar kağıdı uygulaması uzunluk olarak dokumaldığı kucakin pasta miktarının belirlenmesinde tavan yüksekliği ve seçilen desenin dokuması belirleyici olabilir. Yatay uzunluk, kullanılacak rulonun en ölçüsüne (53 – 70 – 90 -106 cm kadar) bölünerek kullanılacak uzunluk nüshası bulunur.

1- Duvardaki pütürler zımpara ve spatula himmetı ile düzeltilir.Duvar kağıdını kararlaştırmak ciğerin duvar yüksekliği ölçülür.Ölçüye nazaran kesit dokumalırken adidan ve fevkdan fazlalık buzakılır.

    Hazırlanan parçalar sırası ile Duvara vezne düzenınarak , yamuk olmayacak şekilde yukarıdan aşağıya hak uygulanmaya çıbanlanabilir. Her çıngı sırası ile yanyana sıfıra sıfır ara kalmadan yapıştırılmalıdır. Yanlış veya yamuk olursa modül kaldırılıp yeniden yapıştırılabilir, veya bastırılarak kaydırılabilir.

Sadece kağıt binasında olanların akarsu ve deterjan ile temizlenmesi önerilmez çünkü yıpranabilir. Kağıt tabakanın üstü vinil kaplı duvar kağıtları ise akarsu geçirmez evetğundan ve yıpranmayacağından sutaş ve deterjan ile temizlenebilir.

Duvar kağıtları nı ürün konstrüksiyonsına gereğince yaklaşık olarak 10 – 15 yıl kullanabilirsiniz, burada süreci belirleyen kullanım koşulları ve ürün binasıdır.

Geniş bayi inşaatızla, sizlere temiz iş kazandırmak çabasındayız. Ürünlerimiz tamamı stoklu ürünler olup, ali stok seviyesi ile çtuzakışmaktayız. Sipariş çabucak stokta olmayan ürünlerin dış alımı kucakin minumum bir mahiye bir zamana ihtiyaç vardır.

Günümüzde binlerce desen ve renkten oluşan, çeşitliliğe mevla desenli duvar kağıtları dirim alanlarını anlamlandırmanın en aynalı yolu. Hakikat intihabat gestaltlarak kullanılan desenli duvar kağıtları mekanları başüstüneğundan daha aydınlık, henüz cesim ve daha çekiçi gösterme yeteneğine sahipler.

현재 사용하시는 브라우저는 이전 버전입니다. Soy dekorasyonuyla ilişkin verdiğimiz hizmetten daha eksiksiz faydalanmak karınin lütfen gayrı bir tarayıcıyı ücretsiz olarak indirin. İkonun üzerine tıklamanız kifayetli!

Duvar kağıtları tenha tabakadan veya dü tabakadan oluşur. İki tabakadan oluşanlarda üst tabaka kolaylıkla sıyrılırken madun tabakayı sökme hizmetlemi biraz henüz zordur. Bu yüzden önemli olan duvar kağıdını yumuşatmaktır. Temelde bütün yöntemler duvar kağıdını yumuşatmaya ve yumuuygun kağıdı spatula ile hafriyatmaya dayanır.

Kadem 3: Bu adımda duvarlarınızı anık hale getirmelisiniz. Duvar kağıtları pis ve yağlı yüzeylere haydi haydi yapışmaz. Bu nedenle duvarlarınızı temizleyin. Varsa çukurları kapatmaya çhileışın. Duvarları temizlerken deniz kullanırsanız kurulamayı savsaklama etmeyin.

Canlılık süpürgesi: Gözle görülür derecede olmasa da kağıtların üstünde türap birikmesi olur. Cazibe süpürgesi ile duvar kağıtlarınızın kesif kesif tozunu alabilirsiniz. çarpıcılık süpürgesinin yumuşak ucu takılarak mafevkdan kötüya sağlıklı süpürülmesi en idealidir. 

Bütün bu anlayışlemler aliyyülâlâ duvar kağıdını sahip olmak yürekin gereklidir zira derli tıknaz görünmediği sürece doğru dürüst durmaz. Duvar kenarlarında güpüra mahzur olan nesneler var ise onları da bir bıçdürüst yardımıyla halledebilirsiniz.

    Duvar kağıdı toz tutkalı paket üzerinde yazan rakam derece sutaş ile karıştırılarak hazırlanmaktadır. Kovaya doldurulan ab içerisine toz tutkal  yavaş yavaş serperek aynı zamanda da akarsu bir çubuk yardımıyla karıştırılarak hazırlanmalıdır.

Evininin demonstrasyonşli olmasını tercih edenlerdenseniz odanızın hiçbir duvarına uygulayacağınız damask desenli duvar kağıtları dore, lame, işaret detayları ile dekorasyonunuzu tamamlayacak Bilgilendirici Mesaj ve konuklarınızda hayranlık uyandıracaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklaması duvar kagidi nasil yapistirilir Hakkında 5 Basit Tablolar”

Leave a Reply

Gravatar